Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Szczególnie zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji w zakładce galeria.

 

Jeżeli szukasz wyjątkowych mebli drewnianych skontaktuj się z nami już dzisiaj, odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy potrzebnych informacji.


„KORNIK” Adam Bajdałów
Tel.: 516-226-336

Oferujemy Państwu wykonanie mebli na zamówienie. Bardzo chętnie przyjmujemy zlecenia na meble z litego drewna: mahoniu, jesionu, dębu, buku i innych. Nasza oferta jest bardzo szeroka, zajmujemy się wykonywaniem mebli takich jak: meble kuchenne, szafy przesuwne, szafy do zabudowy i wolno-stojące, garderoby, meble do sypialni, meble biurowe, biurka, szafki, witryny, komody, biblioteki, meble z forniru i inne na życzenie klienta.

Oferujemy piękne szafy w stylu angielskim wykonane z drewna lub płyty mdf. Szafy te zdobione  są wieloma elementami, boczne pilastry nadają unikatowy wygląd, zakończone są piękną  górną koroną, która dodaje uroku i stylu. Przedstawiona na zdjęciu szafa wykonana jest z płyty mdf, o wymiarach: wys. 240 cm, szer. 200 cm, gł. 60 cm. Koszt takiego mebla to ok. 4500 zł brutto.

Wykonujemy biblioteki zarówno wolno-stojące jak i w zabudowie. Zdjęcia przedstawiają dużą bibliotekę zabudowaną w całości na przestrzeni dwóch pomieszczeń. Zrobiona jest z drewna w kolorze brązowym, zadbano tu nawet o najmniejsze detale, na pewnej wysokości umieszczono drążek do zamontowania drabinki, aby móc bezproblemowo dostać się do najwyższych szafek. Takie rozwiązanie biblioteki doskonale sprawdzi się u miłośników książek. Koszt wykonania podobnej biblioteki już od 1300 zł/m2.

Każdy niestandardowy projekt jest dla nas wyzwaniem, dla odmiany – rama TV wykonana z drewna, w kolorze szarym, idealnie komponuje się we wnętrzu klasycznym.

 

Do takiego wnętrza proponujemy także drzwi drewniane z obróbkami, cały urok tkwi w bocznych pilastrach, które je wysmuklają, stylu nadaje korona o niestandardowych kształtach. Doskonale wkomponowane drzwi szprosowane w wiatrołapie spowodowały, że pomieszczenie wydaje się większe i przytulniejsze. Drzwi przeszklone pozwalają uzyskać przestronność wnętrza. Drzwi szprosowane z mlecznym szkłem idealnie sprawdziły się w biurze.

 

 
"KORNIK" Adam Bajdałów | Kolonia Przerośl 113 B | 16-427 Przerośl | NIP 844-124-44-45 Tel.: 516-226-336 E-mail: kornikmeble@gmail.com
 Powered by: www.CDX.pl