Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Szczególnie zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji w zakładce galeria.

 

Jeżeli szukasz wyjątkowych mebli drewnianych skontaktuj się z nami już dzisiaj, odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy potrzebnych informacji.


„KORNIK” Adam Bajdałów
Tel.: 516-226-336

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem mebli na wymiar. W zawodzie tym pracujemy już od 20 lat. Swoje doświadczenie zdobyliśmy dzięki wieloletniej pracy. Mieliśmy okazję pracować dla doskonałego projektanta Zivkovic i realizować wyjątkowe projekty. Jednym z nich była praca w górach w domu z kamienia, gdzie wykonaliśmy kilka niestandardowych projektów.Pracujemy na nowoczesnych maszynach do obróbki drewna. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować Państwa wizje i projekty.Dzięki nabytym doświadczeniom nie boimy się podjąć żadnego wyzwania, realizujemy każde zlecenie.
Dokładamy wszelkich starań aby sprostać wymaganiom klientów. Oferujemy wyroby najwyższej jakości, a nasi dostawcy zaopatrują nas w najlepsze materiały. Praca stała się naszą pasją, dzięki czemu meble tworzymy z niesamowitą precyzją i dbałością o każdy szczegół. Z zamiłowania do drewna powstają meble zaspokajające gusta wszystkich klientów. Nasze meble doceniane są przez klientów z całej Polski, a także za granicą. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą ofertą.


 

 
"KORNIK" Adam Bajdałów | Kolonia Przerośl 113 B | 16-427 Przerośl | NIP 844-124-44-45 Tel.: 516-226-336 E-mail: kornikmeble@gmail.com
 Powered by: www.CDX.pl